Spotkanie “Dzikowisko 2024”

You are currently viewing Spotkanie “Dzikowisko 2024”

Miło nam jest przekazać informację z grupy motocyklowej Dziki Junak na temat terminu i organizacji Dzikowiska w 2024 roku.

Spotkanie zapowiada się wyśmienicie, w imieniu Mirasia zapraszamy.

 

Witam Szanowne Grono Dzików!

Proszę przeczytać do końca

Nadszedł ten dzień w którym oficjalnie chcę jako organizator zaprosić wszystkich na Dzikowisko 2024, które odbędzie się w dniach 17-18-19 maja 2024r. (dla chętnych jest możliwość przyjazdu już 16 maja w czwartek). 

Moim marzeniem od paru lat było zorganizowanie Dzikowiska poza granicami kraju. Wybór padł na Republikę Czeską – miejscowość Trutnov, camping Dolce.

Menadżerka campingu przekazuje nam cały camping do dyspozycji (jeżeli nie będzie pełnego obłożenia z naszej strony, to można się spodziewać również gości z zewnątrz) Camping Dolce dysponuje szerokim wachlarzem obiektów, domki murowane, domki typu Brda, domki drewniane oraz miejscami na kampery i namioty. 

Na terenie campingu są usytuowane zbiorcze miejsca socjalne o podwyższonym standardzie ( WC, prysznice, umywalki, miejsca do mycia naczyń), restauracja oraz kiosk campingowy z napojami i fast food, również na terenie campingu usytuowane są boiska do różnych gier, a sam camping położony jest w malowniczym miejscu otoczonym lasem i kilkoma niewielkimi jeziorami w czeskiej części Podgórza Karkonoskiego.

Miejsce, link do mapy:   https://maps.app.goo.gl/96VRh6Rzoori4Cyp6
lub skorzystaj z mapy poniżej.

 

TERAZ SPRAWY ORGANIZACYJNE

 1. Wpłat dokonujecie na konto: MBank Mirosław Zawadzki 73114020040000360272788259 w kwocie, którą otrzymacie w mailu zwrotnym.
 2. Rezerwacji oraz wpłat będzie można dokonywać do końca kwietnia 2024. Przemyślcie wszystko dokładnie, po tym terminie nie zarezerwujesz pobytu, a w razie rezygnacji z Dzikowiska nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.
 3. Koniec kwietnia 2024 to również termin ostatecznej wpłaty, po tym terminie osoby, które nie dokonają przelewu, zostaną wykreślone z listy uczestników.
 4. W formularzu (plik excel tylko do odczytu, bez możliwości edycji z Waszej strony)  znajdziecie dokładny plan noclegowy oraz ceny za noclegi.
 5. Rezerwacji miejsc noclegowych, ilości posiłków, rozmiaru koszulek i ilości blach dokonujecie na adres
  dzikowisko2024@gmail.com
 6. Ceny noclegów, posiłków, koszulek i blaszek umieszczone są w formularzu.
 7. REZERWACJA
  1. w mailu podajcie swoje oraz osób towarzyszących: imię, nazwisko (ksywka z dzikiego) serię i nr dowodu, ewentualnie paszportu (jest to wymóg do zameldowania w Republice Czeskiej) oraz numer telefonu w celu szybkiego kontaktu.
  2. Nr dowodu i nr telefonu uczestników będzie niewidoczny dla innych uczestników, a organizator zobowiązuje się do wykorzystania danych tylko i wyłącznie do procesu zameldowania.
  3. Posiłki: śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiady dwudaniowe bez możliwości wyboru, wieczorami grill. Dla czwartkowych gości powitalny bigos.
  4. Zwierzęta domowe nie przeszkadzają
  5. W kiosku z napojami i Fast Food płatność tylko w koronach czeskich ewentualnie kartą
  6. Przy zameldowaniu wydawane będą identyfikatory wraz z kuponem na posiłki. Bez niego nie wejdziesz na stołówkę i nie zaliczysz posiłku.
  7. Na Dzikowisko zabierz papierowy dowód rejestracyjny (w Czechach CEPiK nie działa)
  8. Zastrzegam sobie (oczywiście po uzgodnieniu z Uczestnikiem) podczas zakwaterowań dopełnianie ilości osób w pokojach. Chodzi o to by nie było tak, że w pokoju 3-4 osobowym nocuje jeden bądź dwóch uczestników. Jest możliwość samotnego nocowania w pokoju np. 3 osobowym, ale wówczas płacisz za pełne obłożenie.
  9. Aby wjechać do Czech nie potrzebujesz paszportu (wystarczy dowód osobisty) i wizy
  10. Jeżeli jesteś zainteresowany przejażdżkami w czasie trwania Dzikowiska to zainstaluj na telefon aplikację mapy.cz i pobierz  mapy Polski oraz Czech. Opracowałem pięć malowniczych tras, (prześlę je w osobnym mailu wraz z opisem ciekawych miejsc do zwiedzenia), możesz wykorzystać je w czasie spotkania.
  11. W czasie trwania spotkania dostępny będzie alkomat, nie wahaj się, poproś „przedmuchamy Cię” w każdej chwili 😀 
  12. Od pierwszych dni wraz z organizatorem na miejscu będzie “sztab techniczny“, który będzie dbał o Wasze posiłki, zakwaterowanie, bezpieczeństwo i porządek na terenie campu. Będzie również wsparcie w razie awarii motocykla/samochodu lub na wypadek pobłądzenia na czeskich trasach.
  13. Link do podglądu w Excelu

Pozdrawia Mirasio

Dodaj komentarz