Spotkanie Miłośników Junaka – SMJ 2019

You are currently viewing Spotkanie Miłośników Junaka – SMJ 2019

2019.06.27

Na miejscu spotkania, dokładnie nie wiem gdzie, ale znaleziono zgubę (znalazł ją Pan, który zabezpieczał catering). Jest to drobny woreczek foliowy z fantami do Junaka. Jeśli komuś coś brakuje prośba o kontakt ze wskazaniem co na maila junak@junak.org lub telefoniczny.

2019.06.25

Dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Grodzisk Wlkp, Tomka Głosa oraz Jurka Kraczkowskiego galeria zdjęć z SMJ 2019 wzbogaciła się o nowe pozycje. Pojawiła się również krótka relacja na grodziskiej stronie.

2019.06.23

Wszystko co fajne niestety kiedyś się kończy, wszyscy uczestnicy rozjechali się do domów. Na podsumowania jeszcze będzie czas, ale było nas 56 osób i 36 Junaków.
Chciałbym na gorąco podziękować Wszystkim razem i każdemu uczestnikowi z osobna za niezwykłą atmosferę jaką za każdym razem tworzycie przybywając na spotkanie.
Dziękuję również za prezent jaki dla nas przygotowaliście.
Gratuluję Darkowi Babińskiemu zdobycia nagrody za Junaka Naj …
Pierwsze fotki za spotkania są już dostępne na tej stronie.

2019.06.17

Baza Spotkania Miłośników Junaka 2019 – 64-330 Sielinko ul. Parkowa 3

2019.06.13

Czas biegnie nieubłaganie, to już za ~ tydzień. Program dopięty, pogoda zaklepana, wszystko przygotowane (no prawie). Pozostaje oczekiwanie na Was. Będziemy w Sielinku od ca 1400 w piątek 21.06.
Niezdecydowanym przypominamy, że w poniedziałek 17.06 o godzinie 1200 zamykamy listę uczestników. Na chwilę obecną jest jeszcze kilka miejsc w hotelu.

2019.05.30

Uchylimy rąbka tajemnicy, podejmować będziemy na naszym spotkaniu po raz pierwszy specjalnego  gościa z SFM Szczecin.
Oj, będą opowieści i nowe historie. Podsycę temat, że będzie to coś z tematem związanym z przeznaczeniem “kasty” ze zdjęcia 😀 

2019.03.29

Zgodnie z obietnicą poniżej zamieszczono karty zgłoszeniowe do pobrania. Wypełniona kartę wysyłacie do nas na adres junak@junak.org . Aby zarezerwować sobie miejsce hotelowe należy osobiście zadzwonić lub napisać pod adres wskazany w karcie. Jeśli są chętni na biwakowanie pod namiotem to mamy również taką opcje przewidzianą, wystarczy zaznaczyć ten fakt w formularzu. Miejsca namiotowego nie musicie zgłaszać w hotelu.

W karcie podano również koszty z jakimi (niestety) trzeba się liczyć. Koszty te obejmują wszystko jeśli chodzi o wyżywienie tj w sobotę  – śniadanie, obiad i biesiadę przy ognisku, w niedzielę śniadanie no i powitalną zupę w piątek.

Na sobotni program planujemy jak zwykle małą wycieczkę tym razem połączoną ze zwiedzaniem.

Miło nam poinformować brać junaczą, iż ruszyły przygotowania do tegorocznego X Spotkania Miłośników Junaka SFM.
Ustalono datę i miejsce. Spotkanie odbędzie się w dniach 21-23.06.2019 w Grodzisku Wielkopolskim.
Już można planować sobie tą datę w kalendarzu. Bazą tegorocznego spotkania będzie ODR Sielinko. Mamy tam do dyspozycji hotel jak i miejsce pod namioty.
Z końcem marca zostanie zamieszczona karta zgłoszeniowa.

O postępach przygotowań będziemy informować na bieżąco.

Dodaj komentarz